نسخه کامل و آخر Zooba برای اندروید

دسته بندی:

Zooba: Free-For-All Battle Game v2.22.3 – بازی اکشن سرگرم کننده “زوبا” برای اندروید یک بازی اکشن فوق العاده و محبوب با بازیکن زیاد تست شده با اجرای آنلاین

Zooba: Free-For-All Battle Game – زوبا: نبردی برای همه یک بازی فوق العاده زیبا و سرگرم کننده از استودیوی خلاق Wildlife Studios ایرلندی است که آن را به شکل رایگان برای دستگاه های اندرویدی تولید و منتشر کرده است. ما نیز تصمیم گرفتیم تا آخرین نسخه آن را آماده کرده و خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم. Zooba: Free-For-All Battle Game با ایده ای ساده و به شدت سرگرم کننده تولید شده است. ایده این بازی به نبردها و رقابت های آنلاین مربوط است که در آن شما باید در نقشه های مختلف و در نقش حیوانات یک جنگل به جنگ دیگر حیوانات بروید. از این لحاظ سازندگان می گویند این بازی به نوعی یک سبک بتل رویال از دسته بازی های MOBA یا Multiplayer Online Battle Arena است. در این سبک از بازی ها، چندین بازیکن به صورت آنلاین در یک نقشه حضور پیدا کرده و به صورت انفرادی با یکدیگر به مبارزه می پردازند. معمولاً در خیلی از سبک بازی های MOBA خبری از نبردهای تیمی نیست و هرکسی به صورت تکی بازی را دنبال می کند. این یعنی شما تنها بوده و هر بازیکن دیگری که ببینید به منزله دشمن شماست! این ماجرا باعث می شود تا روند این بازی ها به شدت پر زد و خورد و پرتنش باشد! بازی زوبا نیز از این قاعده مستثنی نیست و در آن شما شاهد زد و خوردهای بسیار زیادی خواهید بود. لحظه ای غفلت در این رقابت ها منجر به شکست خوردن شما می شود.

در بازی Zooba: Free-For-All Battle Game باید به رقابت هایی بروید که فقط یک برنده دارد. در این رقابت ها فقط بازیکنی برنده می شود که آخر از همه زنده بماند و دیگر بازیکنان همگی از بین رفته باشند. اما به جز بازیکنان و رقیبان، چالش های جالب دیگری نیز در این بازی وجود دارد. از جایی که این بازی به نوعی یک شورش حیوانات در یک باغ وحش را نشان می دهد، در مراحل بازی شاهد حضور نگهبانان باغ وحش هستیم. آن ها تلاش می کنند تا شما و دیگر حیوانات را گیر انداخته و به قفس های جداگانه ببرند. شما باید مراقب این نگهبانان باشید و از حملات آن ها جلوگیری کنید. برای کسب پیروزی در بازی زوبا باید با سلاح های گرم و تجهیزات جنگی مثل نارنجک به استقبال دیگران بروید. وجود انواع سلاح ها و امکان خریداری و تهیه سلاح های بهتر باعث می شود تا یک روند رو به رشد در Zooba: Free-For-All Battle Game وجود داشته باشد. حیواناتی که می توان در این بازی آن ها را انتخاب کرد، بیش از 10 حیوان مختلف از جمله گوریل، پنگوئن، کوسه، آفتاب پرست، روباه و چندی دیگر هستند. بازی زوبا از نظر طراحی های گرافیکی عملکرد نسبتاً خوبی داشته است. این طراحی ها همگی سه بعدی هستند و گرافیک آن ها کارتونی شکل است. اگرچه این طراحی ها جزئیات خیلی زیادی ندارند، اما همین مسئله سبب شده تا گیم پلی بازی به مراتب روان و داینامیک باشد و بتوان بازی زوبا را حتی روی دستگاه های ضعیف تر نیز بدون مشکل اجرا کرد. با 5 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.1 از 5.0 ، بازی Zooba: Free-For-All Battle Game به صورت تست شده و رایگان آماده دانلود از اپلیکیشن برتر است.

توجه : در صورت آماده شدن مود نسخه ی جدید، برای دانلود عرضه می شود [در مورد مود سوال نفرمایید] . • تغییرات نسخه 2.22.3

  • Hey Zoobsters!
  • In this update we have Earl showing up with his mohawk and gold chains and he “pities the fool” who comes across him at the zoo! Donna also joined in on the fun and brought along a special skin to celebrate Africa Day!
  • Let’s take a look at what else is new!
  • New Skins
  • Mr. E Earl skin
  • Suri Donna skin for Africa Day!
  • New Event
  • Golden Week begins
  • And more!
دانلود نسخه جدید و آخر Pocket Mortys

دانلود نسخه جدید و آخر Pocket Mortys

نسخه جدید و آخر Stealth Master

نسخه جدید و آخر Stealth Master

دیدگاه کاربران
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدگاه کاربران