نسخه آخر و کامل شاد برای موبایل

دسته بندی:

Shad app v2.9.7 – برنامه شاد – شبکه آموزشی دانش آموز آخرین و به روز ترین نسخه برنامه شاد اندروید تقدیم شما دانلود برنامه شاد دانش آموزان

با آغاز شیوع ویروس کرونا در اواخر سال ۹۸، قرنطینه ای سراسری در جهان اجرا شد و تمامی مکان های عمومی و کسب و کارها برای مدتی به حالت تعطیل و غیرفعال درآمدند. مدارس نیز چنین سرنوشتی داشتند و برای ماه ها فعالیت آنها به صورت کامل متوقف شد. همین مسئله موجب شد که روند تحصیلی دانش آموزان با وقفه ای طولانی مواجه شود و آن ها برای مدت نسبتا زیادی از درس خواندن و یادگیری باز بمانند. با توجه به ماندگار شدن ویروس کرونا و عدم وجود درمان و واکسن قطعی برای آن، امکان بازگشایی مجدد مدارس وجود نداشت و همین نیاز به روشهای جایگزین برای ادامه تحصیل را به نیازی ضروری تبدیل کرد. در نهایت وزارت آموزش و پرورش با همکاری همراه اول، سامانه ای برای ادامه تحصیل دانش آموزان به صورت مجازی، با نام «شاد» ارائه کرد. شاد مخفف شبکه آموزشی دانش آموز است و به دو شکل اپلیکیشن موبایل و وب سایت عرضه شده است. امروز در اپلیکیشن برتر با نسخه اندرویدی این برنامه در خدمت شما هستیم. Shad app عنوان اپلیکیشن رسمی شاد، مخصوص سیستم عامل اندروید است که به صورت رایگان توسط وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است. در این اپلیکیشن تمامی دانش آموزان، معلمین و مدیران مدارس می توانند به طور کامل به فعالیت های آموزشی خود بازگردند و یک مدرسه مجازی را روی فضای اینترنت به پیش ببرند. ثبت نام در این برنامه با استفاده از کد ملی و تاریخ تولد صورت می گیرد. این اطلاعات پیشتر توسط وزارت آموزش و پرورش در سامانه ثبت شده است و ورود اطلاعات به منزله احراز هویت کاربر است. پس از تکمیل شدن ثبت نام، کاربر می تواند از تمامی قابلیت ها و ویژگی هایی که برای نقش کاربری او در برنامه تعبیه شده است استفاده کند. برای مثال معلم می تواند آموزش های خود را در قالب های ویدیویی، متنی و صوتی در برنامه قرار داده و به صورت مستقیم و ویدیویی با دانش آموزان ارتباط برقرار کند. همچنین امکان تعیین مشق شب و تکالیف دیگر نیز در برنامه فراهم شده است و دانش آموز می تواند در پنل مخصوص خود، به تمامی موارد آموزشی ارائه شده دسترسی پیدا کرده و تکالیف خود را به معلم تحویل دهد. در صورتی که هنگام ثبت نام در برنامه، با مشکل احراز هویت مواجه شدید، به احتمال زیاد، اطلاعات شما به صورت نادرست در سامانه ثبت شده است و لازم است که برای تصحیح اطلاعات با مدیر مربوط به خود تماس بگیرید.

همانطور که گفته شد سامانه شاد – شبکه آموزشی دانش آموز تنها بستری برای آموزش مجازی دانش آموزان است و یک دانش اموزش باید اینطور فکر کند که این سامانه کلاس درس واقعی او اما این بار به صورت آنلاین است و می بایست در ساعت مقرر حاضر شود. تعریف کلاس ها به صورت خودکار و توسط مدرسه و معلم مربوطه صورت می پذیرد و دانش اموز نیازی به انجام هیچ عملیاتی ندارد و پس از ورود کلاس های مدرسه برای اون لیست می شود. با حضور در کلاس های آنلاین ارتباط شما با دیگر دانش اموزان و معلم برقرار می گردد، دسترسی های معلم با دسترسی دانش آموز فرق دارد ؛ معلم با دسترسی های فراتر قادر است کلاس تصویری برقرار کند اما این دسترسی برای دانش اموز فعال نیست. اگر از شاد برای حضور در کلاس های درسی استفاده می کنید، استفاده از دیگر بخش های آن را نیز فراموش نکنید، مثلا با بخش پرورشی و فرهنگی قادرید اطلاعات عمومی تان را افزایش دهید. اپلیکیشن Shad app در نسخه های اولیه با مشکلات متعددی مواجه شده بود و شکایت های بسیاری از طرف دانش آموزان و معلمان دریافت کرد. این مسئله موجب شد تا ساختار برنامه دچار بازنگری کلی شده و نسخه های جدیدی از آن ارائه شود تا مشکلات برنامه کمتر شده و کارآیی آن افزایش پیدا کند. برای اینکه همه دانش آموزان از آخرین امکانات برنامه بهره مند باشند، لازم است که این برنامه همواره به آخرین نسخه به روز رسانی شود. ما در اپلیکیشن برتر با سرعت بالایی آخرین نسخه های نرم افزار شاد را برای شما آماده می کنیم و همواره می توانید آخرین و جدیدترین نسخه آن را از همین صفحه با لینک مستقیم از سرور های اپلیکیشن برتر دانلود نمایید.

توجه : شما می توانید همیشه جدیدترین نسخه این برنامه را از همین صفحه دانلود کنید.  • تغییرات نسخه 2.9.7

    • نسخه ویژه سال تحصیلی 1400-1401
دانلود نسخه جدید Swift Minimal برای اندروید

دانلود نسخه جدید Swift Minimal برای اندروید

دانلود آخرین نسخه Elsa Speak

دانلود آخرین نسخه Elsa Speak

دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

دیدگاه کاربران